Привітання з Міжнародним днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2020 10:53

Шановні медичні сестри Коровинської ОТГ!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри, яке відзначається 12 травня! Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомогають здолати хвороби. Велике вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї галузі.
Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали цей фах. Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання.
В день вашого професійного свята ми бажаємо, щоб те милосердя, любов і піклування, які ви даруєте пацієнтам, верталися до вас сторицею. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у вашій праці. Дякуємо  за професійну щоденну роботу!

З повагою, сільський голова Сергій ШИЛО