ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИСТОТИ.

Дата: 22.04.2020 13:44

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху громадська організація «Lets do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерств та відомств, соціально відповідального бізнесу, медіа та громадських організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день чистоти - World Cleanup Day!», яка відбудеться 19 вересня 2020 року з 10:00 години по всій території України.

Ми запрошуємо долучитися до акції усіх небайдужих, екологічно відповідальних селян Коровинської сільської ради, котрі прагнуть, аби с.Коровинці було чистим та охайним. Локацій для прибирання буде декілька.

Якщо ж ви вже визначилия із місцем, яке хочете прибрати у с.Коровинці, маєте команду друзів-однодумців і готові приєднатися до World cleanup day, телефонуйте за номером 0996659689.