Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення

Дата: 17.04.2020 09:42

Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.

15 квітня Недригайлівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав 647 продуктових наборів (Недригайлівська ОТГ-169, Вільшанська ОТГ-238, Коровинська ОТГ-116, необ’єднані сільські та селищні ради -124), для одиноких непрацездатних громадян похилого віку, громадян віком від 80 років та осіб з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі

До складу продуктових наборів входять крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай тощо.

Соціальні робітники територіального центру та відповідальні особи з питань соціального захисту в ОТГ вже доставляють цю благодійну допомогу по домівках своїх підопічних, всі продуктові набори будуть роздані в найближчий час.