Відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Дата: 06.02.2020 10:24

З метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь 2 лютого у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначався Всесвітній день водно-болотних угідь, який пройшов під девізом «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття».

Класними керівниками  проведено ряд заходів, зокрема, лекції на тему «Пізнаємо водно-болотні угіддя», бесіди  «Цікаві факти про водно-болотні угіддя», «Тваринний і рослинний світ боліт».

Вчителями біології  підготовлено круглий стіл  для учнів 8-9 класів на тему «Болотні угіддя  у складі природоохоронних територій України», організовано гру «Скарби боліт» для 5-7 класів.

На уроках біології та екології з учнями  обговорювалась інформація про важливість екосистем водно-болотних угідь у протидії змінам клімату.

Вчителями  географії  проведено віртуальну подорож на тему «Водні об’єкти нашого краю».

Серед учнів початкових класів організовано інформаційні п’ятихвилинки «Здоров’я та вода», «Тварини та рослини водойм  рідного краю».

Педагог-організатор організувала перегляд фільму «Значення водно-болотних угідь» та випуск стіннівок «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».