Відремонтували міст

Дата: 03.12.2019 08:32

Для покращення благоустрою села Коровинці на апаратній нараді при сільському голові в присутності народного депутата України восьмого скликання Лаврика М.І. було вирішено провести ремонт мосту через річку Рудка, що розміщений по вулиці Соборна і є артерією , яка сполучає між собою дві частини села. При допомозі народного депутата був залучений архітектурно - мостовий аудит, при допомозі якого було намічено план реалізації проблеми.

В результаті ремонту , який проводився власними силами сільської ради, старий аварійний міст демонтовано та побудовано греблю. Для її побудови і благоустрою витрачено 84858,8 грн., зокрема, придбано дві залізобетонні труби (ф 1200) вартістю 28 600 грн., два сонячних світильники вартістю 6499,8 грн., фарба на суму 338,5 грн., ремонт верхнього шару твердого покриття , що проводила філія "Недригайлівський райавтодор" на суму 39670,8 грн. До даного ремонту долучилися депутат Сумської обласної ради Лаврик В.І. та народний депутат України восьмого скликання Лаврик М.І., які за власні кошти придбали відповідно 7 і 4 м. куб. бетону , за що їм велике спасибі.Щирі слова вдячності висловлюємо ТОВ "Агрофірма "Довіра 2008" ( заступник генерального директора Лєпьошкін А.О), приватним підприємцям Лаврику Р.М., Какуші С.В., Терещенку В.В., Слютенку Г.М., Вініченку О.В., Стиблянко Р.В., працівникам сільської ради та жителям села Терещенку В.В., Воліку А.М., Воліку В.М., Лазоренку М.І., Свинаренку В.В., Лаврику А.С., Дериземлі Ю.Ф., Резніченку О.М., Карпенку С.М., Шульзі В.А., Дремову О.І., Войтенку М.М., Войтовцю А.Г., Литвиненку В.М., Стрибулю С.О., Ноговіцину С.С., Сіренку І.А., Долуді Ю.М.,  депутату сільської ради Котенку В.І.