Олімпіадний марафон триває.

Дата: 02.12.2019 11:12

І нехай наша шкільна родина не настільки велика, але здібних та обдарованих учнів, які зацікавлені виступити на зональному рівні ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад та конкурсів, багато.

Відбувся  ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Глибокі знання рідної мови показали Єлизавета Винник  (8 кл.), Анастасія Лазоренко  (6 кл.), Поліна Шкробот ( 7 кл.), Анастасія Кубах (5 кл.), Ірина Глущенко  (3 кл.), Євгеній Гордієнко (5 кл.), Анна Проскочило (7 кл.), Євгенія Котельницька (10 кл.), Анастасія Яременко (11 кл.).

Високий рівень навчальних досягнень виявили на олімпіадах: з біології -  Ярослав Войтовець (11 кл.), Юлія Мішура (10 кл.), Альона Коротка (9 кл.); з географії – Богдан Терещенко (11 кл.), Євгенія Котельницька (10 кл.). Олександр Горбащенко (10 кл., Томашівський НВК), Максим Волік (9 кл.); з правознавства – Ярослав Войтовець (11 кл.), Юлія Мішура (10 кл.), Максим Волік (9 кл.); з історії – Євгенія Котельницька (10 кл.), Ярослав Войтовець (11 кл.), Максим Волік (9 кл.); з математики – Лілія Конторщикова (6 кл., Томашівський НВК), Анна Чуєва (6 кл.), Анастасія Яременко (11 кл.).

Вітаємо переможців! Чекаємо на учасників змагань і в грудні, який буде не менш цікавим і насиченим!

Фото без описуФото без описуФото без опису