Тиждень толерантності у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 12.11.2019 10:12

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов для усіх учасників навчально-виховного процесу з 11 по 15 листопада в школі буде проходити ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ.

Тиждень розпочався з радіогазети «Толерантність у житті».Символом понеділка був зелений колір, який в психології означає ніжність, безконфліктність, комфорт, оздоровлення. У фойє школи проведена акція «Зарядись позитивом». На великій перерві учні 1-2 класів узяли участь у флешмобі «А ти готовий?...».

Ось так весело та на позитиві розпочався ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ в Коровинській школі.