День села в Малих Будках

Дата: 17.10.2019 08:49

Напередодні церковного свята Покрови Пресвятої Богородиці в селі Малі Будки Коровинської сільської ради святкували День села. Жителів села та гостей, які завітали на свою малу батьківщину привітали заступник Коровинського сільського голови  Володимир Терещенко, голова Недригайлівського земляцтва в м.Києві Марія Гриценко, представник ТОВ «СК-АГРО» Володимир Фещенко, жителька села Вікторія Темченко розповіла  коротку, але значиму, історію свого села. Учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Коровинський центр культури і дозвілля» подарували цікавий та змістовний концерт, після закінчення якого всі мали можливість скуштувати смачної каші, яку приготували місцеві господині. Завершилося святкування святковою дискотекою.