Тиждень протидії булінгу у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 19.09.2019 15:22

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст. працівниками  психологічної служби проведено ряд заходів.

Тиждень розпочався з усного журналу «Що таке булінг? Вся правда про нього» . Учні 7 класу ознайомили учнів 5-11 класів з поняттями, формами та ознаками булінгу. З учителями та учнями 9-11 класів було проведено анкетування. Учні 1-4 класів намалювали малюнки на тему «Я вмію дружити», а учні 5-11 класів підготували плакати «СТОП БУЛІНГ». Учні 6-11класів переглянули відеоролик «Булінг, як йому протистояти».

З учнями початкових класів проведено бесіду «Про вірну дружбу», заняття «Мій дружній клас».

Для класних керівників проведено тренінг «Що таке булінг? Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

По закінченню тижня всі класи отримали буклет – памятку «Зупинемо булінг разом. Усе в наших руках», які підготували практичний психолог школи Глущенко Т.В. та соціальний педагог Шаповал Л.І..