Квітковий вернісаж

Дата: 09.09.2019 08:40

6 вересня  2019 року в Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулася виставка  композицій «Квітковий вернісаж», присвячена визволенню Недригайлівщини.  Приємно відмітити,  що активну участь прийняли всі класи.  Учні  проявили ініціативність, зацікавленість,  креативність,  відповідальність до проведення виставки.

Найактивнішими були учні початкових класів, а особливо, другокласники, тому  що у підготовці та оформленні  квіткових композицій, їм допомагали батьки, які проявили  свою фантазію, оригінальність представлення, вишуканість ідей.

У середній ланці найкращими та найоригінальнішими були квіткові композиції учнів 8 класу. Букети мали цікаві підписи, які відповідали тематиці виставки. У підготовку композицій був залучений батьківський комітет, який також проявив високу ініціативність та креативність.

Серед учнів 9-11 класів  менш активно показали  себе одинадцятикласники.  Їх композиції    не мали підписів та оригінальності.

Таким чином місця розподілені так:

1м. – 2 і 8 класи;

2 м.  - 3, 4, 5 та 9  класи;

3м.  - 6, 7 , 10 класи.

Переможці були нагороджені грамотами.