Свято Першого дзвоника в Томашівському НВК.

Дата: 03.09.2019 11:43

Швидко промайнуло літо. І знову перше вересня радісно  і незвично зустріло школярів.

Цьогоріч свято відбулося у вигляді флеш-мобу, де задіяні були учні всіх класів. Випускниці школи вручили святкові короваї гостям. У програмі свята лунали вірші, танці, вітання від учнів школи. Костенко Людмила Володимирівна, головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради, від імені сільського голови Шила С.М., виконкому Коровинської сільської ради, відділу освіти привітала всіх присутніх із святом та вручила сертифікат на індивідуальну стипендію голови Коровинської сільської ради Шила С.М. учениці 6 класу Конторщиковій Лілії. Рибалко Петро Миколайович, представник Томашівського старостату привітав учнів та подарував їм футбольний м’яч.

З піднесеним настроєм батьки та учні вирушили до класних кімнат на перший урок.