Привітання сільського голови Сергія Шила з Днем Державного Прапора України і 29 річницею Незалежності України!

Дата: 23.08.2019 11:50

Дорогі земляки! Шановні коровинчани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України !

Впродовж багаторічної історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх в усі часи боротися за незалежність. На початку XX століття, в часи Української революції 1917-1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року  Актом проголошення незалежності України державність була відновлена.

Нині, попри зовнішню агресію з боку Росії та глобальні виклики, Україна продовжує відстоювати власну свободу та суверенітет.

Відродження української армії, успішні реформи в різних сферах життєдіяльності, вагомі досягнення територіальних громад високо оцінені іноземними партнерами України.

Низький уклін нашим землякам – борцям за незалежність України, учасникам Революції Гідності, учасникам Антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у Донецькій та Луганській областях та їх родинам.

Висловлюємо окрему подяку небайдужим жителям району за активну волонтерську діяльність.

Вічна пам’ять воїнам, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну.

У нас нема жодних сумнівів, Україна буде успішною європейською державою. Бажаємо  усім нам перемог, нових здобутків та мирного неба.

Слава українському народові! Україні – слава!

З повагою , сільський голова Сергій Шило