Обговорення розділів генерального плану сіл

Дата: 23.07.2019 10:43

РозпоЧИНАЮТЬСЯ ОБГОВОРЕННЯ РОЗДІЛІВ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ «СТРАТЕГІЧНА ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА» сіл Коровинці, Дігтярівка, Томашівка, Беседівка, Ракова Січ, Рубанка, Мухувате, Малі Будки, Коритище, Косенки Коровинської сільської ради

ОБ’ЯВА

Коровинська сільська рада повідомляє, що з 23.07.19 р починаються обговорення розділів генерального плану «Стратегічна екологічна оцінка» сіл Коровинці, Дігтярівка, Томашівка, Беседівка, Ракова Січ, Рубанка, Мухувате, Малі Будки, Коритище, Косенки Коровинської сільської ради згідно ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».  Ознайомитися з матеріалами розділів можна на офіційному сайті Коровинської сільської ради.

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ЗАУВАЖЕННЯ НАДАВАТИ ДО СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Громадські слухання з обговорення проектів генеральних планів та розділів стратегічної екологічної оцінки сіл Коровинці, Дігтярівка, Томашівка, Беседівка, Ракова Січ, Рубанка, Мухувате, Малі Будки, Коритище, Косенки Коровинської сільської ради відбудуться 08.08.2019 року о 10.00 год. в приміщенні сільської ради.

Стратегічна екологічна оцінка:с.Коровинці, с.Дігтярівка, с.Томашівка, с.Беседівка, с.Ракова Січ, с.Рубанка, с.Мухувате, с.Малі Будки, с.Коритище, с.Косенки.