День молоді 2019

Дата: 01.07.2019 15:27

30 червня на шкільному стадіоні села Коровинці відсвяткували День молоді.

Серед всіх свят, які відзначаються в Україні, День молоді - свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Відповідно до плану проведення заходу відбулися змагання з волейболу,футболу,шашок, дартсу. Цікавими були козацькі забави, де кожен гість свята міг проявити себе в таких силових вправах , як перетягування канату,армреслінг, підіймання гирі та інші.Переможцям були вручені грамоти та цінні подарунки.  Незабутнє враження справив фестиваль патріотичної пісні «Вірю в майбутнє твоє,Україно!» учасниками якого стали як представники старостинських округів Коровинської громади,так і Засульської, Червонослобідської,Сакунихської сільських рад. За це щира  вдячність керівникам сіл : Гордієнку І.М., Сендецькому Г.П., Осінній Л.П., а також в.о. старостам Коломійцю А.М. і Бойко B.C.

Щирі слова вдячності спонсорам свята: ТОВ ’’Агрофірма’’Довіра 2008“, директор Петренко О.В., заступник директора Гаврилюк С.М., ТОВ ”СК- АГРО“, директор Кожемяко Михайло Дмитрович. Спасибі приватним підприємцям, які забезпечили  торгові  та розважальні послуги.