Привітання сільського голови з Днем Конституції України!

Дата: 29.06.2019 10:13

Дорогі земляки!

Від себе особисто , від виконкому Коровинської сільської ради та усього депутатського корпусу щиро вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України!
Для кожного народу цей день має історичне і символічне значення. В ньому втілюється прагнення до гідного життя та дається точка відліку правової історії народу.

Конституція – це не просто документ. Основний Закон - це ми. Це - наші права, обов'язки, найважливіші національні принципи. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.
Я твердо вірю у наше майбутнє. Бо ми - вільний, мудрий і великий народ.
З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім вам і вашим родинам міцного здоров’я та щастя на життєвій ниві, миру, злагоди, нових трудових успіхів і добрих справ на благо рідного краю, в ім’я України!
Слава українському народу, слава Україні!

З повагою, сільський голова                                                  Сергій Шило