«Дитяче серденько, живи!»

Дата: 11.05.2019 08:28

Акція «Серце до серця» стала традицією для всієї України.

Чимало людей зараз потребує кваліфікованої допомоги лікарів, а серед них – чимало дітей. Окрім професійного лікування, необхідне і якісне обладнання, яке допоможе вдихнути надію у маленьке серце дитини та в серця батьків.

Кожного року організаторами фонду обирається різна тематику по збору коштів: зір, слух, діабет, неонатальні та реанімаційні відділення.

Цьогоріч акція «Серце до серця» почалася 1квітня під гаслом «Дитяче серце живи». Волонтери «Серце до серця» проводять збір коштів для забезпечення якісним медичним обладнанням кардіологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Активними учасниками акції стали  педагоги,  учні закладів освіти та  небайдужі жителі Коровинської сільської ради. Спільними зусиллями зібрано 12635 грн.  Із них 11 тис., які зібрали учні та працівники Коровинська ЗОШ, перерахували онкохворій дитині, а решту - для  закупівлі кардіологічного обладнання у дитячій лікарні.

Дякуємо всім небайдужим, хто підтримав акцію, проявив акт милосердя та благодійності.

Я вірю в силу доброти.

Добро завжди сильніше злого.

Дає наснагу, щоб цвісти

І світлу вибрати дорогу.

Я вірю в силу доброти,

Що має долю роботящу,

Що хоче, щоб і я, і ти,

І все на світі стало кращим.