Привітання сільського голови зі святом Великодня!

Дата: 26.04.2019 13:41

Дорогі жителі Коровинської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди величного та радісного православного свята – Світлого Воскресіння Христового! Свято Великодня для багатьох з нас є символом перемоги добра над злом. У цей день наші душі сповнюються радістю, ми святкуємо початок нового життя, торжество віри над смертю.

Світле свято Христового Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення, взаємне прощення та порозуміння. Пасхальна подія несе любов та світло у наші домівки, щирість та добро у взаємини, а Господня ласка зігріває наші серця й спонукає кожного з нас на чисті помисли. Цей всеперемагаючий дух радості та надії дає нам силу й енергію, утверджує вірність християнським традиціям.

Саме у пасхальні дні кожен з нас має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, здійснення мрій, достатку та благополуччя!

Нехай Божа милість та благословення, взаємоповага й злагода допоможуть нам перебороти всі труднощі, а щира любов до України надихає нас на добрі праведні справи!

З повагою, сільський голова Сергій Шило