A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

ЗБРОЯ ВАЖЛИВІША ЗА ДІТЕЙ?

Дата: 16.04.2019 16:16
Кількість переглядів: 226

Батьки іноді поводять себе як діти, тільки заборонивши їм робити бажане, можна досягти результату.
Глухівчанин Андрій довгий час не сп
лачував аліменти своєму синові Степану та доньці Катерині, борг перед якими сягнув 160 тисяч гривень. Так як батько не мав роботи та доходів, з нього неможливо було стягнути заборгованість. Однак, після застосування до чоловіка тимчасових обмежень у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання, виявилося, що закон все ж таки зачепив батька, так як він є мисливцем. 
Тож, аби відновити своє право на зайняття улюбленою справою, боржник розрахувався зі своїми дітьми, а це чималі суми. Син отримав понад 80 тисяч гривень аліментів, окрім того штраф у розмірі 50 % від суми заборгованості, що склав близько 40 тисяч гривень. На користь доньки, яка вже стала повнолітньою, проте борг перед якою залишився, було сплачено 30 тисяч гривень аліментів та 15 тисяч гривень штрафу, застосованого до батька за порушення строків сплати аліментів. Також боржнику довелося сплатити виконавчий збір по двом виконавчим провадженням у розмірі 8 та 3 тисяч гривень.
Загалом на користь дітей Сумщини, з початку 2019 року, завдяки санкціям закону #ЧужихДітейНебуває, було стягнуто більше 43 мільйонів гривень аліментів.

#MinJust4U #ВідповідальнеБатьківство #ДВС_діє


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора