ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Дата: 16.04.2019 16:04

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2019 № 48-ОД «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів загальної середньої освіти Сумської області», з метою вдосконалення матеріально-методичного забезпечення діяльності практичних психологів, підвищення якості та ефективності їх роботи протягом лютогоквітня 2019 року проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів закладів загальної середньої освіти області.

Конкурс проходив у два етапи.І (зональний) етап конкурсу проведено в лютому – березні 2019 року в  районах, містах та об’єднаних територіальних громадах.

За результатами  ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів загальної середньої освіти області Коровинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  (директор Шило В.С., практичний психолог Глущенко Т.В.) зайняла ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!