Премія Н.М.Кизенка

Дата: 21.03.2019 16:27

З метою заохочення талановитих працівників творчої інтелігенції, популяризації кращих творів образотворчого мистецтва, підтримки талантів Недригайлівщини та увічнення пам’яті видатного художника Нестора Митрофановича Кизенка, 15 березня 2019 року Недригайлівською селищною радою спільно з громадською організацією «Недригайлівське земляцтво в м.Київ» проведений конкурс на мистецьку премію Н.М.Кизенка.

Учні Томашівського НВК готувалися до цього конкурсу і представили на виставку 8 робіт та  з нетерпінням чекали результатів.

У номінації «Дитяча творчість» учениця 9 класу Томашівського НВК Сенька Каріна зайняла І місце та нагороджена грошовою премією і дипломом, а учениця 3 класу Середа Наталія за вдалі пейзажні сюжети отримала заохочувальну премію і диплом.