Відкритий сільський турнір з волейболу серед юнаків

Дата: 01.03.2019 10:46

На виконання плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської с/р  та програми  «Розвитку фізичної культури та спорту Коровинської сільської ради на 2019 рік» 28 лютого у спортивному залі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено відкритий сільський турнір з волейболу серед юнаків.

У змаганнях взяли участь команди Коровинської ЗОШ, Вільшанської ЗОШ та Недригайлівської ЗОШ. У запеклому протистоянні трьох команд були визначені переможці турніру. Перше місце посіла команда Коровинської ЗОШ, друге – Вільшанської ЗОШ, третє місце дісталося команді Недригайлівської ЗОШ.

Команди отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі. У номінації «Наймолодший гравець» визначено учасника вільшанської команди Кужеля Юрія та  учасника коровинської команди Паршина Владислава - у номінації «Кращий гравець». Номінантів нагороджено дипломами та статуетками

Сподіваємось, що всі отримали задоволення від гри команд та масу позитивних емоцій від проведеного турніру.