Спільна робота школи і сім'ї у становленні особистості школяра

Дата: 28.02.2019 13:51

З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку особистості класного керівника, удосконалення його педагогічної майстерності  26 лютого на базі Томашівського НВК:ЗОШ І - ІІІ ст., ДНЗ проведено методичне об’єднання   на тему «Спільна робота школи і сім'ї у становленні особистості школяра».

Теоретичний блок заняття розпочався з виступу керівника методичного формування Цирулік А. А. щодо соціально-комунікативної діяльності класного керівника.

Практичний психолог Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. Глущенко Т. В. провела тренінг з педагогами «Практичні навички спілкування дорослих для збереження гідності дитини».

Під час роботи методичного об’єднання  класних керівників  особлива увага була приділена формуванню у школярів знання  роду, сприянню відродження народно-педагогічних традицій виховання, розумінню того, що родина — це основа формування людської особистості, бо робить життя кожного щасливим, повноцінним, плідним. Справжнім доказом життєвих цінностей стало родинне свято за участі дітей, батьків, дідусів та бабусь,  педагогічного колективу, що обєднало всіх у велику, дружню сімю.

Продовженням свята стала виставка-презентація керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Коровинської ЗОШ  Лариси Василівни Гребеник, що викликала особливе захоплення майстерністю вишивки.

На завершення роботи всі учасники обмінювалися думками, визначились з головними рисами сучасного класного керівника та орієнтирами у повсякденній педагогічній практиці. Методист відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту  Р. М. Діденко підвела підсумки, наголосила, що виховну систему школи потрібно створювати спільними зусиллями всіх учасників освітнього процесу: педагогами, батьками, учнями, громадськістю. Захід пройшов в атмосфері творчої співпраці, піднесення ролі класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу. По закінченню гості щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар,  побажали подальших успіхів та творчих злетів всім працівникам школи, адже творчість вчителя – це передумова зростання його педагогічної майстерності.