«Мова – коштовний скарб народу»

Дата: 22.02.2019 15:38

З нагоди святкування 21 лютого Міжнародного дня рідної мови  в Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст. було організовано та проведено відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки, диктанти, конкурси тощо.

Серед учнів 5 класу відбулася конкурсна програма «Мова – коштовний скарб народу».  Вона проходила між двома командами  «Орли» та  «Барвінок».  Діти змагалися в конкурсах на знання казок, прислівїв, приказок, загадок, скоромовок, правильного правопису, алфавіту тощо. Учні показали гарні знання з мови, адже для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчої у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному   часі.