Відсвяткували Масляну!

Дата: 22.02.2019 14:31

Сьогодні, 22  лютого, у центральному сквері селища Недригайлів відбулося свято зустрічі весни та проводів зими – Масляна.

Крім ярмаркових заходів, для гостей свята пройшли  спортивні змагання  «Козацькі забави», конкурс сала, конкурс рибалки,  виставка домашніх тварин і птиці та ін. Ті, хто прийшов на центральну площу Недригайлова, мали можливість поласувати смачною кашею, млинцями, чаєм, шашликами.

У селищному фестивалі фольклорної творчості « З народного джерела» гідно виступили колективи художньої самодіяльності Коровинської ОТГ , а саме : народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця», народний аматорський  вокальний чоловічий ансамбль «Колорит»,аматорський вокальний жіночий ансамбль «Любисток» Коровинського СБК.