ЗБЕРІГАЄМО МИНУЛЕ, ТВОРИМО СУЧАСНЕ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО – ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ СВЯТКУЮТЬ 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 22.02.2019 13:08

Такий основний, наповнений щирістю і позитивом меседж урочистостей і святкових зустрічей з нагоди 100-річчя утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану України.
Тільки уявити наскільки важливою є місія органів реєстрації, що вона актуальна в усі роки!
«Органи реєстрації супроводжують людину продовж всього життя, – сказала Перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова під час зустрічі з працівниками органів реєстрації актів цивільного стану, які віддали цій роботі десятки років. – Приємні місії реєстрації шлюбів і народження дітей ось вже ціле століття виконує юстиція України, даруючи людям радість. Сьогодні й ці традиційні сервіси юстиція оновила, зробила комфортними і сучасними».
Почати хоча б з того, що громадяни активно користуються он-лайн сервісами органів реєстрації. Заяви про одруження, зміну імені, реєстрацію дитини можна подати через мережу Інтернет. Більше того, ось уже третій рік свідоцтва про народження своїх діток батьки отримують безпосередньо у пологових будинках.
«Сучасні послуги, он-лайн сервіси – це складова сучасного життя органів юстиції, і темпи упровадження нового будуть тільки зростати, – сказала очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун. – І хоч якими б новаторськими та технологічними не були ці процеси, у цій структурі незмінними залишаються важливі величини – щирість і сердечність, бажання наповнити офіційну церемонію особливими почуттями, які збережуться і через роки».
Окрасою зустрічі стали розповіді про працівників органів реєстрації актів цивільного стану, які віддали цій роботі десятиліття. Дякуючи цим людям за високий професіоналізм і вірність справі, Олена Сукманова вручила відзнаки Мін`юсту та подарунки.

#MinJust4U #ЯМП!