МЕТОДИЧНА СТУДІЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата: 18.02.2019 11:26

З 1 вересня 2018 року розпочалася практична реалізація Концепції Нової української школи. Учні 1 класів навчаються за новими Державними стандартами. Тому перед педагогами постають важливі завдання – як навчати дітей у Новій українській школі, як зробити урок цікавим, як активізувати творчі та пізнавальні здібності учнів, як забезпечити реальну перспективність і наступність у ро­боті дошкільного закладу та школи.

Саме ці питання розглядалися під час роботи методичної студії вчителів початкових класів за участі вихователів закладів дошкільної освіти 15 лютого 2019 року на базі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст.

На  актуальності забезпечення  наступності дошкільного закладу освіти  та початкової ланки  Нової української школи, сучасних підходів до формування підростаючої особистості, психологічно доцільних форм і методів навчання старшого дошкільника і молодшого школяра  наголосили методист відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради Р. М. Діденко та керівник методичної студії вчителів початкових класів

Г. П.Тютюнник.

У ході заняття напрацьованим досвідом із застосування оздоровчо-корекційної технології «Ігровий парашут» поділилася І. О. Михайленко, соціальний педагог Коровинської ЗОШ.

Вихователь групи продовженого дня С. І. Химченко разом з учнями 1 класу презентували творчий проект   «Ми - маленькі українці», під час   якого продемонстрували свої знання про  Україну, маленьку батьківщину  - село Коровинці. Діти з особливим захопленням вели свої розповіді про державні символи, народні традиції та звичаї українців, мальовничі місця Коровинець.

Надалі робота продовжилася у Коровинському ДНЗ, куди із казкою-виставою  «Пан Коцький» прибули справжні маленькі артисти, учні 4 класу Коровинської ЗОШ, зі своїм класоводом Т. І. Куценко, що стало приємним сюрпризом і великою радістю для малечі дитсадочка.

За підсумками роботи методичної студії вироблені методичні рекомендації щодо реалізації процесу наступності в освіті дошкільника та молодшого школяра.