«Зупинимо булінг разом!Поставимо крапку!»

Дата: 08.02.2019 15:21

«Зупинимо булінг разом!Поставимо крапку!», з таким гаслом 08.02.2019 року головний спеціаліст Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання БВПД  Вадим Терещенко прибув до Томашівського НВК  ЗОШ І-ІІІ ступенів,дошкільний навчальний заклад, де зустрівся з учнями та провів семінар на тему: «Випромінюй добро!Ти ж людина!» . У ході зустрічі  присутніх було проінформовано про явище «булінгу», працівник бюро  роз’яснив про його наслідки, відповідальність та розказав дітям про те, що потрібно робити і куди звертатися у тих випадках, коли стали жертвою буллера. Працівник бюро вручив кожному присутньому буклети з реквізитами правового бюро для того, щоб діти та їх батьки знали куди можуть звернутися у майбутньому за правовою допомогою у разі необхідності.

Довідково:

Для забезпечення та реалізаціїсвоїх прав та інтересів, громадяниможутьзвернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою: вул. Сумська, 13, смтНедригайлів, Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29 з територіальним обслуговуванням смтНедригайлів, Недригайлівський район.