A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

День безпечного Інтернету у Томашівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ст., ДНЗ.

Дата: 07.02.2019 13:18
Кількість переглядів: 290

На початку тижня (05.02) діти та підлітки Томашівського НВК  отримали можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі, їх ознайомили на  інформаційних заняттях  «Ми – за безпечний Інтернет», які провели класні керівники.

06 лютого учителем Рибалко К. І.  було проведено урок-практикум  «Зворотній бік Інтернету» . Крім того, 05 лютого запам’ятався школярам як Єдиний день інформування, протягом якого кожному бажаючому учителі надавали консультації стосовно правил розумного спілкування у віртуальному середовищі. Для школярів  було організовано відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства, – це  Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на політичне та соціальне життя людей, використання інформації агресивного змісту, негативний вплив на психіку та здоров’я  дитини. День безпечного Інтернету в Україні класні колективи   відзначили шляхом проведення години спілкування  на тему «Інтернет очима дітей», випуском   інформаційних стіннівок, «Мережева етика», «Безпека дітей в інтернеті», «Мережа як стиль життя» .

Підсумком тижня Безпечного Інтернету в школі стане конкурс комп’ютерних малюнків. Учасники конкурсу  отримали завдання показати власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNVG CAMERA PICTURES

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора