День безпечного Інтернету

Дата: 05.02.2019 14:30

День безпечного Інтернету у 2019 році відзначається 5 лютого під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

У цей день Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України  за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC проводить безкоштовний онлайн-урок для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, який буде транслюватися на You Tube каналі спільноти програми академій Cisco в Україні.

Під час онлайн-уроку учасники ознайомляться з темами «Кібер-атака та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» тощо, пройдуть онлайн-тестування.

Тривалість уроку – 45 хвилин.

Для участі у заході необхідно 5 лютого 2019 року о 12:30 перейти за посиланням: https://bit.Iy/2FpkgIr.