Школа авторських ініціатив учителів предметів суспільно-гуманітарного циклу

Дата: 31.01.2019 14:26

25 січня 2019 року став днем професійної зустрічі педагогів, які формують склад  методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу, а саме: української мови та літератури, англійської мови, історії, зарубіжної літератури. Формат зустрічі – Школа авторських ініціатив.

Захід відбувся на базі Томашівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, де свій практичний досвід у використанні інноваційних методів навчання та виховання учнів позиціонували Рибалко Катерина Іванівна, вчитель української мови та літератури, Толкачова Галина Василівна, вчитель англійської мови.

У ході роботи також були обговорені питання про покращення результативності навчання на уроках словесності, особливості організації методичної роботи з учителями в об’єднаній територіальній громаді, підготовки до ЗНО та ДПА  в 2018-2019 навчальному році.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуц