Свято Соборності в Коровинській школі

Дата: 23.01.2019 16:07

Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою  природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими, талановитими людьми.  А соборність – це символ боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною. Саме тому, 22 січня  з нагоди свята Соборності в Коровинській загальноосвітній школі було проведено ряд заходів, серед яких і свято «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг «.

Розпочався захід урочистим відкриттям та Гімном України. Ведучі 7 класу Рижков Б. та Фендик О. повідомили про історію створення свята Соборності з переглядом документального відео. Учні Бондаренко Б., Марченко А., Винник Є. та Булат Є. у віршованій формі розповіди про велич і красу рідної землі, про відданість та служіння своїй Батьківщині. Також  на святі звучали вірші у виконанні Воліка М., Войтовця Я.,Нужної А., Мацюк Є. та  Химченка А., який прочитав  власного вірша про війну на  сході України. Закінчилося свято флешмобом  «Україна – це я», в якому прийняли участь всі присутні учні 5-8 класів. Всі отримали   гарний настрій, віру в  найкраще майбутнє. Адже ми горді за те, що ми – українці, а наша земля – Україна -  дорога та мила серцю кожному із нас.