НА БІЛОПІЛЬЩИНІ АЛІМЕНТИ НА КОРИСТЬ ДИТИНИ СТЯГУЄ БАБУСЯ

Дата: 17.01.2019 08:26

Нажаль з появою дитини не у всіх батьків виникає почуття відповідальності.
Так, на Білопільщині склал
ася доволі незвична ситуація зі сплати аліментів. Там бабуся змушена разом з державними виконавцями стягувати аліменти з власної доньки, яка байдуже ставиться до свого 12-річного сина.
В ході примусового виконання рішення суду державним виконавцем були винесені постанови про обмеження прав та постанови про арешт коштів і майна жінки.
Відчувши на собі обмеження, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває, мати знайшла кошти у розмірі близько 49 тисяч гривень та виплатила синові заборгованість по аліментам. Окрім того, за порушення строків сплати аліментів до жінки були застосовані фінансові санкції у розмірі 50 % від суми заборгованості.
Батьки мають усвідомлювати, що які б випадки не трапилися в житті, жоден з них не виправдовує безвідповідального ставлення до своїх дітей та не звільняє від обов’язку дбати про них хоча б у вигляді регулярної сплати аліментів.

#MinJust4U #ЯМП#ВідповідальнеБатьківство #ДВС_діє