Свято Нового року в Коровинській ЗОШ

Дата: 03.01.2019 14:41

Новий рік – надзвичайне свято, найказковіше, найчарівніше. Тому напередодні цього свята  школярі Коровинської  ЗОШ готувалися заздалегідь: провели виставку новорічних плакатів та малюнків, виготовляли новорічні прикраси та іграшки, прикрашали святковий новорічний зал. Розпочалися   новорічні свята 28 грудня  музичною виставою  для першокласників «У гостях у новорічної казки», яку підготували Кутняк В.Г. та Химченко С.І.  Сюрпризом для першокласників була зустріч з Розбійниками та Бабою Ягою, ролі яких добре виконали учні 7 класу Бондаренко Б. та Химченко А.,  учениця 6 класу Кравченко А. та Панич С., учень 9 класу, який виконав роль Діда Мороза.

Того ж дня о 16.00 відбувся вечір   для старшокласників «Фантазії новорічної ночі», які підготували учні 11 класу. Роль ведучої свята взяла на себе Баба Яга, у виконанні Терещенко І. Також не обійшлося і без Кощея Безсмертного (Саранча Б.) та Попелюшки, Снігової Королеви, які проводили конкурси, співали, веселили присутніх. Також на вечорі відбувся двобій команд Діда Мороза та Снігурочки серед учнів 10 і 9 класів.

Наступного дня святкування Нового року продовжили  учні 2- 4 класів «Балом новорічних іграшок», який підготувала Куценко Т.І. зі своїми талановитими артистами – учнями 4 класу.  Святкова програма була насичена різноманітними казковими героями: Фіксіками, Колобком, Дюймовочкою, Лисичкою,  Вовком, Червоною Шапочкою, Ялиночкою. А вести бал  ведучим допомагали  Ведмідь і Маша, Мальвіна і Буратіно. Роль Діда Мороза виконав неперевершений юний артист Волік М.

Завершила програму святкових новорічних турів в нашій школі новорічна  казка «Червона Шапочка на новий лад», яку  зіграли юні артисти з 8 класу під керівництвом класного керівника Войтовець Л.М. Ведучими свята  були казкарі, які показали цікаву казкову подорож сторінками народних і літературних творів. Діти відвідали Червону Шапочку і її бабусю, Мисливця, Короля і Королеву із чарівним дзеркальцем, Принцесу і Сірого вовка. Завершили казкову програму Дід Мороз і Снігурочка, які проводили конкурси та ігри з глядачами.

Весело і цікаво пройшли шкільні новорічні  свята. Діти зуміли створити казкову святкову атмосферу, показати  свої прекрасні артистичні таланти, були активними, старанними, доброзичливими, за що отримували призи та солодощі з торбинки  Діда Мороза, яку допомогли наповнити постійні наші спонсори: Тимошенко В.М., Постіл І.П., Коробка М.В., Кравченко А.В., Войтенко Н.М.,  Мартиненко .М., Сіромаха М.М., Лаврик О.В., Чубенко І.Л., Слютенко Г.М., Грабарь С.В., Саранча Л.В.

А завдяки «Ск-Агро» та  «Довіра – 2008» кожна дитина школи отримала по 2 подарунки та символ нового року – шоколадну свинку під новорічну ялинку та повний запас веселого святкового настрою на цілий рік.