Свято Миколая у Томашівській школі

Дата: 20.12.2018 11:23

Із першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Свято Миколая найулюбленіше для всієї дітвори.

Із нетерпінням діти Томашівської школи чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

19 грудня до дітей завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.
      У навчальному закладі лунали вірші та пісні на славу Миколая Чудотворця. Гаряче аплодували глядачі юним артистам Горбащенко Олександру, Горбащенко Софії, Сніжко Діні, Конторщиковій Лілії, Коробці Кірілу, Колесніченку Олексію.

У нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Щиро вдячні за доброту та щедрість душі спонсорам  нашого свята - підприємцям Постолу П.І. та Коломійцю М.Г.

Дорослі докладали всіх зусиль, щоб  це свято стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло справжнє диво.