КОНКУРСНИЙ ВІДБІР – ПОПОВНЕННЯ КОЛЕКТИВУ НОВИМИ КАДРАМИ

Дата: 10.12.2018 16:24

Відбувся черговий конкурсний відбір на заміщення вакантних та тимчасово вільних посад. Серед бажаючих – діючі працівники органів юстиції Сумщини, бажаючі спробувати себе на іншій посаді та вчорашні амбітні студенти з нестримним бажанням працювати.
Учасники конкурсу достойно пройшли всі його етапи, чим ускладнили вибір комісії. Але ж приємно обирати нових колег серед цікавих і відкритих людей.
Найкращих все ж обрано, а ті, кому сьогодні не вистачило балів до перемоги, зможуть спробувати себе в наступних конкурсах.
Юстиція Сумщини радо запрошує на роботу амбітних креативних людей, гарантуючи їм нові знання, навички та цікаву роботу.
Слідкуйте за оголошеннями про конкурси на заміщення вакантних посад за посиланням: http://sumyjust.gov.ua/vacancs.