A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

«ШЛЮБ ЗА ДОБУ» ВІДТЕПЕР У ШОСТЦІ

Дата: 05.12.2018 13:25
Кількість переглядів: 329

Сервіс Міністерства юстиції України «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» – сучасний, позбавлений зайвих бюрократичних процедур, з грудня доступний і в місті Шостка. З початку дії сервісу майже 850 пар Сумщини поєднали свої долі, не чекаючи місяць.
Партнером проекту в місті Шостка став комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля», захід реалізується у співпраці з Шосткинським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області.
Сказати свої заповітні «Так» відтепер можна у місті Шостка, на вулиці Леніна, у будинку 13.
Додаткову інформацію закохані можуть отримати за телефонами: (05449) 2-25-54 (Шосткинський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області); та (05449) 6-25-69 (комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля»).
Нагадаємо, місто Шостка стало четвертим, де можна укласти шлюб в скорочені терміни. Сервіс «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» вже успішно працює у містах Суми, Тростянець, Ромни, поєднуючи молоді гарячі у своєму коханні серця. 
Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст!

#MinJust4U


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора