Обласний День дошкілля

Дата: 27.11.2018 15:11

22 листопада делегація працівників дошкільних закладів у складі Ващенко Л. М., завідувача Коровинським ДНЗ, Сокрути Т. І., Темченко В. М., вихователів Коровинського ДНЗ, взяла участь в урочистостях з нагоди обласного Дня дошкілля.

«Кожен із педагогів знає, наскільки відповідально торкатися серця малечі. У ваших руках – маленькі особистості та їх велике майбутнє», – зазначила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА, вітаючи дошкільників. Директор обласного Департаменту освіти і науки відзначила високий рівень професіоналізму працівників дошкілля, здобутки зазначеної освітньої ланки та її ефективне вдосконалення відповідно до нових вимог.

Захід став справжньою панорамою ідей та майстернею педагогічної творчості, подарувавши учасникам безліч актуальних новацій для вдосконалення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти області.