Панорама творчих уроків

Дата: 27.11.2018 15:10

21 листопада  пройшла панорама творчих уроків образотворчого мистецтва  та фізичної культури на базі Томашівського НВК.

Високий професіоналізм, творчість, талант притаманні вчителю образотворчого мистецтва Бабію І. Г. Учасники панорами із захопленням спостерігали за роботою вчителя на уроці, перейнялися особливими почуттями гордості працювати поруч з неперевершеним майстром своєї справи і вкотре переконалися, що в талановитого педагога – завжди обдаровані учні.

Естафету педагогічної майстерності гідно прийняв молодий вчитель фізичної культури Пищик А. І., відповідальний, знаючий педагог, який володіє інноваційними технологіями навчання, постійно працює над збагаченням власного досвіду. І, як результат – учні Томашівського НВК люблять фізичну культуру і спорт, займаються в гуртках, беруть участь у змаганнях різного рівня.