Впевнений старт

Дата: 27.11.2018 15:01

20 листопада на базі Коровинського ДНЗ «Сонечко» працювала педагогічна майстерня вихователів закладів дошкільної освіти, головною темою якої стало питання впровадження програми «Впевнений старт»  в освітньо-виховну роботу з дітьми дошкільного віку.

У роботі методичного заходу взяла участь Ковальова Надія Іванівна, тренер-представник освітнього проекту «Впевнений старт», яка надала методичні рекомендації  щодо впровадження програмно-методичного комплекту та провела тренінг для вихователів. Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми та можливостями її реалізації. У ході тренінгу педагоги опрацювали та отримали  роз’яснення щодо використання всіх  складових НМК,  змоделювали та продемонстрували на основі планування «Книги для вихователя» різні форми роботи з дітьми.

Завідуюча Коровинським ДНЗ Ващенко Л. М. розкрила головні орієнтири формування готовності вихованців дитячого садка  до навчання, що дасть можливість забезпечити плавний перехід від закладу дошкільної освіти до Нової української школи.

Своїм досвідом щодо реалізації програми «Впевнений старт» поділилися  Темченко В. М., Сокрута Т. І.