Концертна програма до Дня працівника сільського господарства України.

Дата: 19.11.2018 14:49

17 листопада в приміщенні Коровинського Будинку культури відбулася концертна програма, присвячена Дню працівника сільського господарства України.

Зі словами привітання до присутніх звернувся заступник Коровинського сільського голови Терещенко Володимир та заступник генерального директора ТОВ "Агрофірма"Довіра 2008" Гаврилюк Станіслав.

Своїм  виступом привітали глядачів народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця», народний аматорський  вокальний чоловічий ансамбль «Колорит», народний аматорський драматичний колектив.

Коментарі:

Анонім