Нехай життя дарує радість!

Дата: 19.11.2018 13:36

Під таким девізом у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався тиждень толерантності.

Толерантність – це поблажливість,м’якість, милосердя, жаль, терпіння.

Толерантність – це бути стриманим, витривалим, стійким, уміти миритися з існуванням когось або чогось.

Кожний день тижня відповідав кольору: понеділок – білому, вівторок – зеленому, середа відповідала жовтому кольору, четвер – синьому, п’ятниця – червоному кольору.

Учні першого класу взяли участь в акції «Даруємо тепло своїх долоньок». Були проведені акції «Візьмемося за руки», «У ритмі нашого серця».

Практичний психолог разом із учнями  6 класу виготовили  артбуки «Світ в якому я живу». Соціальний педагог Михайленко І.О. для учнів 3 класу провела рефлексію «Дошка гарного настрою», та ігри з парашутом.

Учні 2-5 класів взяли участь у конкурсі  малюнку  «Найтолерантніший казковий герой», фотоколаж «Наші посмішки».

У ході Тижня толерантності класні керівники провели виховні бесіди «Радість і усмішка», «Вчимося бути толерантними».

За активну участь в Тижні толерантності найактивніші учні отримали подяки.

Тож зберігайте «своє обличчя», знайдіть себе і за будь яких обставин залишайтеся самим собою. Цінуйте в кожній людині особистість і поважайте її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з вашими.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)