Всеукраїнські учнівські олімпіади: біологія, історія

Дата: 19.11.2018 13:33

17 та 18 листопада відбулися олімпіади з біології та історії. Учасникам змагань довелося прикласти максимум зусиль для виконання завдань підвищеної складності.

Належний рівень навчальних досягнень з біології  виявили учні Коровинської  ЗОШ І-ІІІ ст. Волік Максим ( 8 клас), Войтовець Ярослав (10 клас), Мішура Юлія (9 клас), Нестеренко Анна (11 клас). Допомогли їм у цьому вчителі Васильченко К.В. та Чишко В. Б.

Юні історики - Волік Максим, Котельницька Євгенія, Войтовець Ярослав, Хоменко Валерія - також не поступилися знаннями та отримали гарні результати.  Підготував учнів до олімпіад вчитель історії Сокрута Владислав Сергійович.

Представлятимуть  команду ІІІ етапу олімпіади з біології та історії на обласному рівні учень 8 класу Волік Максим та учениця 9 класу Мішура Юлія.