Дата: 19.11.2018 13:29

17 листопада на базі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст.  пройшов ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що проводиться дев’ятий рік поспіль, головною метою якого є  піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, пошанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. Це - справжнє свято знань, що об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, студентську молодь, педагогів,  батьків.

Переможцями ІІ (зонального) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу стали:

• Шкробот Поліна, учениця 6 класу (вчитель Вернигора Н. О.),
  • Винник Єлизавета, учениця 7 класу (вчитель Білоус Л.В.),
  • Котельницька Євгенія, учениця 9 класу (вчитель Білоус Л.В.),
  • Яременко Анастасія,учениця 10 класу (вчитель Войтовець Л.М.).
  • Хоменко Валерія, учениця 11 класу (вчитель Білоус Л.В.).

Незабаром відбудеться ІІІ (обласний) етап конкурсу. Тож побажаємо його учасникам творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!