Привітання з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 17.11.2018 12:22

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

Ще  з діда-прадіда  повелося, що важка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою добробуту і благополуччя кожної родини, розвитку держави та запорукою її процвітання. Завдяки Вашим старанням, наполегливому та умілому господарюванню досягнення у сільському господарстві в останні роки стають загальновизнаними. Нарощуються обсяги виробництва зерна та іншої сільськогосподарської продукції, підвищується їх конкурентоспроможність і забезпечується стабільний експортний потенціал держави.

Сердечні вітання  і доземний уклін за невтомну працю усім, хто знає справжню ціну хліба і зрощує зерно на нашій благодатній землі!

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї.

Нехай під сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

З повагою,

сільський голова                                                                             Сергій Шило

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)