Старт ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 13.11.2018 08:27

9 листопада 2018 року у День народної писемності та мови в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкінавідбудбулося урочисте відкриттяХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На масштабний захід,  що вже десятки років об’єднує українців на рідній землі та далеко за її межами   запросили делегацію працівників освіти та учнівзакладів освіти Коровинської сільської ради. Учасники поїздки переглянули концертну програму, відвідали  виставки робіт ужитково-прикладного мистецтва та побачили проведення майстер-класів.Неймовірна атмосфера урочистого та святкового заходу поєднала всіх учасників та гостей у єдину спільноту, для якої мова є зв’язком зі славним минулим і єдиним шансом на майбутнє.