У ДІТЕЙ СУМЩИНИ ТВОРЧИЙ ПОГЛЯД НА ПРОФЕСІЮ ВИКОНАВЦЯ

Дата: 05.11.2018 10:47

На Сумщині підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського творчого конкурсу «Портрет державного виконавця очима сучасної молоді». Основна мета досягнута – школярі та студенти області ближче ознайомились з професією державного виконавця та втілили свої думки на папері і в яскравих кольорах.
Розмаїття фарб і особливий творчий погляд вразили конкурсну комісію. Наприклад, виконавець-супергерой, робота доньки спеціаліста юстиції, найменший учасник, якому лише 2 рочки і, звичайно, неймовірне полотно у виконанні 10-річного хлопчика, яке заворожує глибиною думки і таланту. Приємно порадували і старші діти, автори есе, віршів і сценаріїв про державних виконавців, які досить цікаво представили цю професію і приємно здивували дорослим поглядом.

#MinJust4U