ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ на території Коровинської сільсьої ради

Дата: 05.11.2018 10:24

У зв’язку із зверненнями громадян, пов’язаних зі змінами в оплаті комунальних послуг, тарифів на електроенергію, газ тощо, з метою надання вичерпної інформації та роз’яснень із зазначених питань на території  Коровинської сільської ради  2 листопада 2018 року проводився єдиний інформаційний день на тему:  “Основні зміни у програмі житлових субсидій“.

Соціальний захист населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги здійснюється шляхом надання населенню житлових субсидій.

Працівники апарату виконкому Коровинської сільської ради, виступили   в організаціях  та установах, які розміщені на  території сільської ради. Відповіли на численні запитання жителів  громади.

При проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи насамперед акцентувалась увага на соціальному захисті населення.