Оформлення електронних пенсійних посвідчень для жителів села

Дата: 26.10.2018 15:25

Сьогодні, 26 жовтня в приміщенні Коровинської сільської ради головними спеціалістами Недригайлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Савченко Т.В. та Домалевською О.О. було здійснено оформлення електронних пенсійних посвідчень для жителів села.

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) - це сучасний технологічний інструмент, який дозволяє не тільки отримати пенсію, оплату комунальних та інших послуг онлайн, а ще й повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами.

ЕПП містить в собі електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично підтверджує свою особу і може подавати заяви до органів Пенсійного фонду, виключно через мережу Інтернет.

Також, людина може отримати доступ до пенсійної справи, до даних про стаж та заробітну плату, користуватися іншими сервісами державних органів. І безумовно, пенсійне посвідчення надає право користуватися всіма пільгами, які належать людині, як пенсіонеру.