Спартакіада серед допризовної молоді Недригайлівського району

Дата: 19.10.2018 15:13

19 жовтня на базі Недригайлівського ВПУ відбулася відкрита спартакіада серед допризовної молоді Недригайлівського району . В змаганнях взяла участь команда Коровинської сільської ради під керівництвом вчителя фізичної культури Шолудько Алли Анатоліївни у складі учнів Коровинської ЗОШ I-III : Тимошенко Денис, Малявін Артем, Данильченко Артем, Тимошенко Валерій,Саранча Богдан і Терещенко Богдан. У напруженій боротьбі наша команда виборола 3 місце, отримала медалі та грамоти.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)