День працівників освіти

Дата: 08.10.2018 15:48

Жовтневої пори працівники закладів  освіти  Коровинської сільської ради  традиційно зібралися у Будинку культури, щоб відзначити професійне свято. В урочисто прикрашеній  залі  панувала тепла атмосфера, було світло й затишно від привітних посмішок.

Свято разом з усіма освітянами зустріли голова Недригайлівської райдержадміністрації  С. М. Панченко, Коровинський сільський голова С. М. Шило, голова райкому профспілки працівників освіти А. М. Мелешко.

Котрий рік поспіль осінь стала часом підбиття підсумків роботи сільських вчителів та вихователів дошкільних закладів – найкращі та найактивніші отримали грамоти, подарунки, інші відзнаки. За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм були нагороджені:

- грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Тютюнник Галина Петрівна, вчитель початкових класів Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- грамотою голови Недригайлівської районної державної адміністрації та голови Недригайлівської районної ради Бабій Іван Григорович, вчитель географії та образотворчого мистецтва Томашівського НВК ;

- грамотою Коровинського сільського голови:

Вернигора Надія Олексіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Цирулік Алла Анатоліївна - заступник директора з виховної роботи Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Гумен Світлана Миколаївна – вчитель іноземної мови Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Білоус Людмила Володимирівна – вчитель української мови та літератури Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Негрійко Олена Миколаївна – вчитель Томашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, Ільченко Ліна Вячеславівна – завідуюча господарством Коровинського ДНЗ;

• грамотою відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради:

Васильченко Катерина Володимирівна – вчитель біології Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Химченко Світлана Іванівна – вихователь групи продовженого дня Коровинської ЗОШ І- ІІІ ст., Холод Ніна Василівна - вчителя музичного мистецтва Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Шило Світлана Валентинівна – вчитель математики Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Кудлай Валентина Дмитрівна – кухар Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Лаврик Семен Григорович – робітник    по обслуговуванню приміщень Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Науменко Валентина Іванівна – вихователь Коровинського ДНЗ, Чайка Олеся Григорівна – помічник вихователя Томашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ.

Концертну програму подарували гості з міста Суми – вихованці обласного методичного центру культури і мистецтва та керівник народної студії естрадного вокалу Марина Велітченко.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)